Відео-вебінар “Крок 3. Аналіз портфоліо”

Дата:10.12.2018
Місце:Київ, Україна

Зробивши інвентаризацію муніципальних будівель, наступним кроком маємо проаналізувати отримані дані. Але як правильно і швидко це зробити? І як потім наочно презентувати результати аналізу керівництву міста? Переглянувши цей відеоролик, Ви довідаєтеся про спеціальний метод «аналіз портфоліо», що дозволить Вам з наукової точки зору визначати найбільш пріоритетні будівлі для впровадження заходів з енергоефективності у Вашому місті.

Спеціальний гість вебінару – Андрій Барулін, експерт з технічних питань, консультант проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” – розповість детально про необхідність категоризації будівель, визначення еталонних значень та норми відхиленню від них, а також про бульбашкову діаграму, що наглядно демонструє пріоритетні будівлі для модернізації.

Нижче Ви маєте змогу завантажити файл для здійснення аналізу портфоліо для вашого міста разом з інструкцією, а також інформацію про еталонні значення, сформовані на основі енергоспоживання 1323 громадських будівель з усієї України.

Додаткові документи

xls
Аналіз портфоліо
pdf
Еталонні значення
doc
Інструкція з користування файлом Аналіз портфоліо
pdf
ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010 "Будівельна кліматологія"

Поставити питання автору