Семінар “Ринок Електроенергії: Роль Споживачів та Енергограмотність”

Дата:11.03.2020
Місце:вул. Антоновича, 14Б, Київ, Україна, 02000

11 березня у місті Київ пройшов семінар для представників міст, ОТГ та комунальних підприємств присвячений новому ринку електроенергії у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

Учасників навчання привітав директор Проекту Рікрдо Кюльхайм та розповів про новини Проекту та плани. Також вітальне слово сказав представник ДерженергоефективностіКостянтин Гура, відзначивши важливість подальшого розвитку напрямку енергоефективності на муніципальному рівні в Україні. 

Консультанти Проекту Юлія Усенко та Іван Бондарчук розповіли учасникам заходу про структура ринку електроенергії, роль та можливості споживачів, а також формування ціни на ринку. Окрім того, представники міст та ОТГ мали можливість отримати детальну інформацію про способи захистити свої права та інтереси як споживачів. У другій частині семінару також було опрацьовано практичні завдання для закріплення матеріалу.  

Додаткові документи

pdf
Презентація "Новий ринок електроенергії"
pdf
Презентація "Договори між учасниками ринку та захист прав споживачів"
pdf
Презентація "Захист прав споживачів на ринку електроенергії"

Поставити питання автору