Запрошення на онлайн-курс “Місцеві енергетичні проекти: як і де малому бізнесу і ОТГ знайти гроші на енергетичні проекти і не тільки”

Дата:30.10.2020
Місце:

Екоклуб запускає онлайн-курс “Місцеві енергетичні проекти: де малому бізнесу та ОТГ знайти гроші на проекти у сфері енергетики і не тільки”.

Учасники(-ці) курсу навчаться визначати потреби місцевої громади, планувати проекти для їх рішення і знаходити кошти для реалізації проектів.

Реєстрація – за посиланням.

Кому буде цікавим:

 • органам місцевого самоврядування;
 • бізнесу, що працює над чи цікавиться “зеленими” ідеями;
 • громадським активіст(-к)ам, які розвивають свої громади.

Теми курсу та спікер(-к)и, які їх для вас розкриють:

 1. Залучення грантових коштівМаксим Верещак, ключовий експерт програми Угода Мерів – Демонстраційні проекти.
 2. Залучення кредитних коштівСергій Гаращук, консультант з питань фінансів.
 3. Проектний менеджментОксана Кушніренко, засновниця громадської ініціативи “Студія Перехрестя”; Володимир Перегудов, к.т.н., Старший координатор Проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ Україна
 4. Роль стратегічного планування для залучення грошейСвятослав Павлюк, виконавчий директор асоціації енергоефективні міста України.
 5. Пошук партнерів і підрядників, які не підведутьАндрій Барулін, директор ТОВ “Регіональна енергосервісна компанія.
 6. Довіра та соціальний капіталЄвгенія Кравченко та Денис Цуцаєв, експерти та тренери з розвитку якісного залучення, Makitra.
 7. Створення інструментів фінансової співпраціАндрій Мартинюк, виконавчий директор ГО “Екоклуб”.
 8. Технічні аспекти енергетичних проектівДмитро Марусич, експерт з енергоефективності, енергоаудитор.
 9. Правові аспекти (не)типових проектів: сонячні станції, енергокооперативиМаксим Бабаєв, координатор платформи GetMarket; Алла Ткаченко, адміністратор револьверного фонду у м. Вознесенськ; Наталія Плеканець, керівниця відділу енергоменеджменту Хмельницької міської ради.
 10. Чому міжнародні організації фінансують гендерну рівність і як це врахувати в заявках на грантиОлена Стрельник, докторка соціологічних наук та дослідниця гендерних проблем.

Кожна з тем містить текстову частину, відео та тести.

Усі, хто пройдуть курс, отримають сертифікати, а найперші учасники – брендовані подарунки від Екоклубу.

Участь безкоштовна.

Онлайн-курс “Місцеві енергетичні проекти: як і де малому бізнесу і ОТГ знайти гроші на енергетичні проекти і не тільки” розроблено Екоклубом за підтримки МЗС Норвегії в Україні, Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна, благодійної організації DRA та Bread for the World.

Поставити питання автору