Вебінар “Перші кроки у розробці муніципального енергетичного планування”

Дата:28.04.2021
Місце:

11 українських ОТГ починають впровадження енергетичного планування за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Ці ОТГ вже брали участь у проєкті GIZ «Енергоефективність у громадах II», в результаті якого успішно впровадили заходи з енергоефективності. Тепер вони будуть розробляти муніципальні енергетичні плани (МЕП).

28 квітня на першому спільному вебінарі за участі представників GIZ, SECO та Міністерства розвитку громад та територій України міста підписали меморандуми про співпрацю, ознайомилися із програмою навчання та цілями проєкту.

Відкрив захід перший заступник Міністра Мінрегіон Василь Лозинський, який підкреслив важливість впровадження та основні переваги муніципального енергетичного планування для ОТГ. Володимир Галанюк – старший проєктний менеджер Офісу підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, розповів про останні зміни у сфері централізованого теплозабезпечення в громадах.

Наступними кроками для громад у впровадженні муніципального енергетичного планування стануть збір вихідних даних для оцінки стану теплозабезпечення та споживання в містах і обговорення методології розробки МЕП. В рамках партнерства вони отримають підтримку у розробці муніципальних енергетичних планів. А також досягнуть скорочення споживання теплової енергії та зменшення викидів в атмосферу шляхом оптимізації мереж теплопостачання і використання альтернативних і місцевих видів енергетичних ресурсів.
Бажаємо їм успіхів та швидких результатів!

Додаткові документи

pdf
Програма заходу
pdf
Презентація проєкту
pdf
Презентація "Перші кроки у Муніципальному енергетичному плануванні (МЕП)"
pdf
Презентація "Правове та нормативне забезпечення в сфері централізованого теплопостачання для ОМС"

Поставити питання автору