Семінар «Сприяння підвищенню енергоефективності в житловому секторі ОТГ»

Дата:18.09.2019 - 18.09.2019
Місце:

18 вересня в Києві відбувся семінар «Сприяння підвищенню енергоефективності в житловому секторі ОТГ» в рамках ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ», що впроваджується Програмою «U-LEAD з Європою» та проектом «Енергоефективність у громадах ІІ».

На заході були розглянуті питання щодо енергоефективності в житловому секторі громад: актуальне законодавство в цій сфері, огляд комунального сектору, а також фінансові інструменти для впровадження енергоефективних проектів.

Семінар також став заключним навчальним заходом для ОТГ-партнерів. Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» та Рікардо Кюльхайм, директор проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» привітали учасників та вручили сертифікати про успішне проходження програми тренінгів та впровадження енергетичного менеджменту і проектів з енергоефективності в громадах.

З вересня 2018 року представники 30-ти ОТГ успішно пройшли навчальний курс, який включає, зокрема, семінари з муніципального енергетичного менеджменту, тренінги з розробки ПДСРК, тренінги з підвищення інституційної спроможності, а також міжнародні навчальні візити (до Латвії та Словенії).

Додаткові документи

pdf
Презентація "Результати першого року спільної роботи"
pdf
Презентація "Загальних огляд основних змін у сфері надання житлово-комунальних послуг"
pdf
Презентація "Практика управління багатоквартирним будинком в умовах сучасного законодавства"
pdf
Презентація "Фінансові інструменти для реалізації енергоефективних проектів в житловому фонді"

Поставити питання автору