Конференція “Обладнання енергоменеджера на практиці”

Дата:05.03.2019
Місце:вулиця Антоновича, 40, Київ, Україна

5 березня у Києві в рамках Ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ», що впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» проектом «Енергоефективність у громадах ІІ», відбулася конференція для представників 30 партнерських ОТГ, що впроваджують систему муніципального енергетичного менеджменту (МЕМ). В заході взяли участь близько 80 осіб з 30 пілотних громад, серед яких голови ОТГ і фахівці, відповідальні за впровадження енергоменеджменту на місцях.

На відкритті заходу Саша Кун («U-LEAD з Європою») та Грегор Брьомлінг (проект «Енергоефективність у громадах II») привітали гостей, підкресливши важливість ефективного управління енергією, та зазначили перші результати впровадження ініціативи. Під час заходу відбулася урочиста церемонія вручення комплектів обладнання енергоменеджерів для 30 ОТГ. Кожен комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера. Після вручення було проведено інтенсивний тренінг для фахівців ОТГ щодо використання цього обладнання.

Ініціатива впроваджується з вересня 2018 року та триватиме до кінця 2019 року. Наразі, пілотні громади вже пройшли низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочали його впровадження на місцях.  Очікується, що впровадження МЕМ в ОТГ забезпечить економію енергоспоживання на рівні мінімум 5% сукупних витрат на енергетичні ресурси на рік. Враховуючи загальні витрати на енергоресурси у 2018 році, 30 пілотних ОТГ зможуть заощадити більше 15 млн грн на рік в майбутньому.

Додаткові документи

pdf
Програма заходу
pdf
Презентація "Громади на шляху до енергоефективності"
pdf
Презентація "Виклики муніципального енергоменеджменту для голів ОТГ"
pdf
Презентація "Обладнання для енергоаудиту"
pdf
Інфобюлетень про ініціативу

Поставити питання автору