Семінар «Підвищення ефективності публічних закупівель»

Дата:27.11.2019 - 27.11.2019
Місце:

У рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), 27 листопада у місті Київ пройшов семінар на тему «Підвищення ефективності публічних закупівель» для міст партнерів Проекту. Участь у заході прийняли представники Глухіву, Добропілля, Миргороду, Сєвєродонецьку та Токмаку.

Консультанти Проекту Анастасія Кліміна та Світлана Берзіна зробили акцент на необхідності скорочення впливу на екологію шляхом змін у виробництві та споживанні товарів та ресурсів. Учасники семінару мали змогу отримати детальну інформацію про можливості використання нецінових критеріїв при публічних закупівлях. Перша частина програми була присвячена умовам закупівель згідно чинному законодавству та критеріям оцінювання технічних специфікацій, енергоефективності, ресурсоефективності та сталості закупівель.

Друга частина заходу пройшла у форматі практичного семінару, де учасники виконували завдання у командах. В такому форматі представники міст мали можливість опрацювати отримані теоретичні знання на реальних прикладах.

Містам-партнерам Проекту також буде надано підтримку від консультантів для проведення запланованих закупівель у 2019 році.

Додаткові документи

pdf
Презентація "Підвищення ефективності публічних закупівель"

Поставити питання автору