Міжнародний навчальний візит (Латвія)

Дата:20.05.2019 - 24.05.2019
Місце:Латвія

20-24 травня відбувся навчальний візит до Латвії, організований в рамках ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в Об’єднаних громадах», що спільно реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» та проектом «Енергоефективність у громадах II».

У навчальній поїздці взяли участь представники з 15 партнерських об’єднаних територіальних громад (ОТГ) з усієї України. Учасниками стали представники управлінського рівня (голови ОТГ та заступники голів) та енергоменеджери.

Під час візиту учасники відвідали муніципалітети міст Ауце, Єлгава та Єкабпілс, де ознайомилися із кращими практиками і передовим досвідом Латвії у сфері енергоефективності.
В рамках програми були організовані дискусії з мерами та енергоменеджерами відвіданих міст, під час яких детально розглядалися як стратегічні питання впровадження енергоменеджменту в Латвії, так і практичні проблеми обліку та економії енергетичних ресурсів у містах.

Крім того, учасники відвідали об’єкти муніципальної інфраструктури, зокрема модернізовані багатоповерхові будинки та лікарню, обладнану сонячними колекторами, об’єднаними з котлом з деревної біомаси.

В ході  візиту Пирятинська ОТГ підписала лист про наміри співробітництва з містом Єкабпілс, що закладе основи співпраці не лише у сфері енергоефективності, а й у інших сферах місцевого розвитку, що становлять взаємний інтерес для громад.

13-17 травня в рамках реалізації цієї ініціативи також відбувся навчальний візит до Словенії. З програмою та навчальними матеріалами ви можете ознайомитися за посиланням.

Додаткові документи

pdf
Програма міжнародного навчального візиту
pdf
Презентація центру розумного міста Єлгава POIC
pdf
Презентація міста Ауце

Поставити питання автору