Конференція “Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту”

Дата:06.09.2018
Місце:м. Київ, вул. Госпітальна, 12

В рамках співпраці проекту «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, 6 вересня 2018 року в Києві у готелі «Президент» відбулася міжнародна конференція «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту».

Конференція, що зібрала близько 100 учасників, була присвячена початку реалізації спільного компоненту міжнародних донорів, головною метою якого є допомогти 30 об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) впровадити муніципальний енергетичний менеджмент згідно з кращими світовими практиками.

Впровадження системи  муніципального енергетичного менеджменту дозволить значно зменшити енерговитрати у громадських будівлях і відповідне навантаження на місцеві бюджети. Завдяки цьому громади зможуть інвестувати кошти, заощаджені на енергоспоживанні, в альтернативні послуги заради добробуту всіх своїх мешканців. Окрім того, зниження споживання енергоресурсів сприятиме зменшенню викидів парникових газів, відтак кожна ОТГ робитиме свій вклад в розвиток сучасного пост-карбонового суспільства.

Експертна підтримка громадам буде надаватися і в розробці планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP). Досвід, отриманий в рамках співпраці, за сприяння Центрів розвитку місцевого самоврядування розповсюджуватиметься серед інших ОТГ, кількість яких має сягнути 100.

Додаткові документи

pdf
Програма заходу
pdf
Представлення проекту: створення мережі енергоефективних громад
pdf
Мислити глобально – діяти локально
pdf
Від стратегій місцевого розвитку до комунального енергетичного менеджменту
pdf
Коротко про муніципальний енергетичний менеджмент
pdf
Модулі енергоменеджменту
pdf
Результати опитування громад
pdf
Інвентаризація будівель