Третій практичний семінар (ІV кластер)

Дата:24.09.2018 - 25.09.2018
Місце:вулиця Сухомлинського, 30, Переяслав-Хмельницький, Київська область, Україна

24-25 вересня відбувся дводенний робочий семінар з муніципального енергетичного менеджменту, що організований проектом “Енергоефективність у громадах ІІ” за підтримки Переяслав-Хмельницької міської ради.

Відкрив семінар з вітальним словом секретар міської ради Петро Бочарін. Пан Бочарін наголосив на особливій важливості питання енергоефективності в наш час та розповів про прогрес міста в даному напрямку. Від проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” з вітальним словом виступив старший координатор проекту Володимир Перегудов, розповівши коротко про останні новини проекту, зокрема запросив міста на конференцію в рамках виставки «КОМУНТЕХ – 2018».

Після вітальних слів розпочалася робоча програма заходу, під час якої представники міст-партнерів: Славутич, Українка, Васильків, Обухів та Житомир вивчали специфіку впровадження муніципального енергетичного моніторингу у містах, ознайомилися з існуючим на ринку програмним забезпеченням для цього та окрему увагу приділили питанню необхідності кліматичного коригування отриманих даних для достовірного їх порівняння за різні періоди та їхнього якісного аналізу.

На другий день семінару відбулося відвідування Переяслав-Хмельницької дитячої художньої школи, на прикладі якої учасники навчалися проводити експрес енерго-аудити, що є невід’ємним інструментом в муніципальному енергетичному менеджменті.

Додаткові документи

pdf
Програма заходу
pdf
Презентація "Модулі МЕМ"
pdf
Презентація "Енергетичний аудит"
doc
Таблиця для проведення експрес енергоаудиту

Поставити питання автору