П’ятий практичний семінар (ІV кластер)

Дата:23.05.2019 - 24.05.2019
Місце:Українка, Київська область, Україна

Заключний семінар з муніципального енергоменеджменту, організований у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)., пройшов 23-24 травня у місті Українка. Учасників привітав заступник міського голови Бунь Віталій Михайлович, який підкреслив важливість впровадження енергоменеджменту в муніципалитетах.

Програма семінару була побудована навколо вивчення заходів з енергоефективності та методів їх впровадження, звітності та оптимізації споживання енергії. Учасники детально розглянули зміни у законодавстві щодо закупівель на ринку електроенергії. Крім того, протягом другого дня навчання представники міст мали можливість проаналізувати портфоліо впроваджених заходів та мати активну практику з модулем «бенчмаркінг».

На завершення представники проекту розповіли про останні новини та подальші плани, включаючи майбутню навчальну поїздку, нарощування потенціалу та вивчення кращих практик.

Додаткові документи

pdf
Презентація "Закупівля електричної енергії - Обрання постачальника"
pdf
Презентація "Рівень C муніципального енергоменеджменту - Закупівлі"
pdf
Презентація "Рівень C муніципального енергоменеджменту - Реалізація"

Поставити питання автору