П’ятий практичний семінар (ІII кластер)

Дата:13.05.2019 - 14.05.2019
Місце:Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Заключний семінар з муніципального енергоменеджменту, організований у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), пройшов 13-14 травня у місті Збараж. Учасників привітав міжнародний консультант проекту Клаус Хоппе, який відмітив важливість здобутків міст у впровадженні енергоменеджменту.

Програма семінару була побудована навколо вивчення заходів з енергоефективності та методів їх впровадження, звітності та оптимізації споживання енергії. Учасники детально розглянули зміни у законодавстві щодо закупівель на ринку електроенергії. Крім того, протягом другого дня навчання представники міст мали можливість проаналізувати портфоліо впроваджених заходів та мати активну практику з модулем «бенчмаркінг».

На завершення представники проекту розповіли про останні новини та подальші плани, включаючи майбутню навчальну поїздку, нарощування потенціалу та вивчення кращих практик.

Додаткові документи

pdf
Презентація "Закупівля електричної енергії - Обрання постачальника"
pdf
Презентація "Рівень C муніципального енергоменеджменту - Закупівлі"
pdf
Презентація "Рівень C муніципального енергоменеджменту - Реалізація"

Поставити питання автору