Четвертий практичний семінар (ІІІ кластер)

Дата:21.01.2019 - 22.01.2019
Місце:Токмак, Запорізька область, Україна

21-22-го січня у місті Токмак пройшов семінар 4-ї хвилі тренінгів з муніципального енергоменеджменту, організований у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

До семінару з вітальним словом долучилися міський голова Токмака Ігор Котелевський та секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб. Пан Котелевський звернув увагу на важливість енергоменеджменту та подальшої співпраці, а пан Чуб наголосив, що місто планує в подальшому розвиватися у сферах енергоефективності та енергозбереження.

GIZ було представлене старшим координатором проекту «Енергоефективність у громадах II» Володимиром Перегудовим, який проінформував учасників про останні новини та подальші плани Проекту, включаючи майбутні семінари з питань енергоменеджменту, нарощування потенціалу та навчальну поїздку для вивчення кращих практик.

Програма семінару була побудована навколо вивчення різних систем моніторингу витрат енергії, звітності та оптимізації споживання енергії. Крім того, протягом другого дня навчання представники Токмака, Глухова, Білгород-Дністровського, Покрова та Олешків мали можливість попрактикуватись у використанні обладнання з комплекту «Набір Енергоменеджера» та провести експрес-енергоаудит у дитячому садочку “Олімпійський”.

Додаткові документи

pdf
Презентація "МЕМ рівень В Звітування"
pdf
Презентація "Кліматичне коригування даних"
pdf
Презентація "Презентація результатів World Cafe"
doc
Чек-ліст експрес-енергоаудит

Поставити питання автору