Четвертий практичний семінар (ІІ кластер)

Дата:24.01.2019 - 25.01.2019
Місце:Мирноград, Донецька область, Україна

Останній семінар 4-ї хвилі тренінгів з муніципального енергоменеджменту, організований у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), пройшов 24-25-го січня у місті Мирноград, Донецької області.

Захід було офіційно відкрито міським головою Мирнограда Олександром Брикаловим та генеральним консулом Німеччини в місті Донецьк (офіс у Дніпрі) Вольфгангом Мессінгером. Пан Брикалов наголосив на впливі впровадження енергоменеджменту та енергоефективних заходів на подальший розвиток міста, а пан Мессінгер виступив з промовою про важливість співробітництва між Німеччиною та Україною, а також підтримки, яку німецька влада надає Україні.

GIZ було представлене старшим координатором проекту «Енергоефективність у громадах II» Володимиром Перегудовим, який проінформував учасників про останні новини та подальші плани Проекту, включаючи майбутні семінари з питань енергоменеджменту, нарощування потенціалу та навчальну поїздку для вивчення кращих практик.

Програма семінару була побудована навколо вивчення різних систем моніторингу витрат енергії, звітності та оптимізації споживання енергії. Крім того, протягом другого дня навчання представники Мирнограда, Сєвєродонецька, Добропілля, Первомайського та Ізюму мали можливість попрактикуватись у використанні обладнання з комплекту «Набір Енергоменеджера» та провести експрес-енергоаудит у дитячому садку № 9 «Ромашка».

Додаткові документи

pdf
Презентація "МЕМ рівень В Звітування"
pdf
Презентація "Кліматичне коригування даних"
pdf
Презентація "Презентація результатів World Cafe"
doc
Чек-ліст експрес-енергоаудит

Поставити питання автору